OHIO INVITATIONAL - AGE GROUP RESULTS

TINY TOTS GIRLS (4)           TINY TOTS BOYS (6)      
116 JENNIFER WISNIEWSKI LAKEWOOD 1st     145 JOSEPH ROHDE PITTSBURGH 1st  
130 ELLEN ROHDE PITTSBURGH 2nd     188 ALEXANDER BARTONE PITTSBURGH 2nd  
144 MARIEKE ANDERSON CAPITAL  3rd     157 ALEX WOJNOWSKI LAKEWOOD 3rd  
102 SERENDIPITY BAKER CAPITAL  4th     131 TIMOTHY WU LAKEWOOD 4th  
            176 AIDAN DEVER LAKEWOOD 5th  
PEE WEE GIRLS (5)         101 ANDREW ROHDE PITTSBURGH x  
146 RACHEL CHOI LEADING EDGE 1st                
132 GABRIELLE DEVER LAKEWOOD 2nd       PEE WEE BOYS (5)      
173 AUDREY STAINBROOK CLEV HTS 3rd     103 ANDREW HEO POTOMAC 1st  
189 MADISON BARTONE PITTSBURGH 4th     147 BRIAN RHIM WASHINGTON 2nd  
180 KATHERINE WOJNOWSKI LAKEWOOD 5th     174 JEAN PAUL DIAS LEADING EDGE 3rd  
              158 ETHAN SOHN WASHINGTON 4th  
  PONY GIRLS (7)         191 EDMUND LEIGH WASHINGTON 5th  
117 SARAH RHIM WASHINGTON 1st                
104 DANBI  SO POTOMAC 2nd       PONY BOYS (10)      
149 BRITTNEY SHIN LEADING EDGE 3rd     120 AARON HEO POTOMAC 1st  
135 ELENA SWIRCZEK W MICHIGAN 1st B   133 ROSS OPEKA PITTSBURGH 2nd  
118 CAMILLE EMIG W MICHIGAN 2nd B   159 NICHOLAS ELIA CLEV HTS 3rd  
134 COURTNEY SHIN LEADING EDGE 3rd B   148 LUKAS ANDERSON CAPITAL 4th  
150 DANIELLE KLONARIS NORTH COAST 4th B   181 IAN MORAN LAKEWOOD 5th  
              172 JACOB STAINBROOK CLEV HTS 6th  
  MIDGET GIRLS (7)         177 MICHAEL DEVER LAKEWOOD 7th  
106 APRIL SHIN POTOMAC 1st     186 DAVID CONRAD LAKEWOOD x *
193 MARGO BURKHOLDER PITTSBURGH 2nd     121 ARNOLD LEIGH WASHINGTON 1st B
151 HYUNSOO CHUNG WASHINGTON 1st B   105 BILLY VIDMAR CLEV HTS 2nd B
100 GRACE DEVER LAKEWOOD 2nd B              
160 SYDNEY CHOI LEADING EDGE 3rd B     MIDGET BOYS (13)      
123 SAMANTHA MORAN LAKEWOOD 4th B   107 THOMAS HONG VIRGINIA 1st  
168 HANNAH REBAR NORTH COAST 5th B   122 T.J. VONGKOVIT LEADING EDGE 2nd  
              152 JAIR STEWART VIRGINIA 3rd  
  OPEN LADIES (10)         136 ALEXANDER CHO POTOMAC 4th  
108 ALEXIS BURKHOLDER PITTSBURGH 1st     161 HOBIE FISHER MIDLAND 5th  
137 LILLIAN SWARTS ROCHESTER 2nd     178 NATHAN LEBAUER POTOMAC 6th  
124 APRIL ALBANESE EAST PENN 3rd     175 PETER HO LEADING EDGE 7th  
162 MAGGIE  DEVER LAKEWOOD 4th     182 BOBBY SESSIONS LAKEWOOD 8th  
155 ANAIS BAKER CAPITAL 1st B   163 SEAN WEDDELL LAKEWOOD 9th  
170 MARIA HOPP BROADMOOR 2nd B   111 MICHAEL KAY LAKEWOOD 1st B
109 KIM SCHAD NORTH COAST 3rd B   126 MAXWELL MASARIK LAKEWOOD 2nd B
138 SUZANNE TKACH CHILLER 4th B   139 GEORGE KLONARIS NORTHCOAST 3rd B
125 MELINDA FRANK LAKEWOOD 5th B   171 KURT KLOENHAMER CAPITAL x B
169 DIANA HARRELL CHILLER 6th B              
                OPEN MEN (12)      
  JUVENILE BOYS (10)         166 BRADFORD KUZIK LAKEWOOD 1st  
184 JAE JAE YOO POTOMAC 1st     141 MAX LEE CHILLER 2nd  
114 NICK MARQUARD LAKEWOOD 2nd     110 PATRICK WENTLAND BROADMOOR 3rd  
153 HANNEL SO POTOMAC 3rd     183 RYAN THUMSER W MICHIGAN 4th  
165 ALEC CHAPPETTA MIDLAND 4th     154 DAVID LEE CHILLER 5th  
119 ELIJAH BAKER CAPITAL  5th     192 PAUL PROVENCHER NORTH COAST 6th  
190 JAEE SO POTOMAC 6th     128 DAVID DORFMAN CHILLER 1st B
179 ANDREW HARRELL CHILLER 7th     194 SULIMAN ABDULLAH WASHINGTON 2nd B
127 PETER CHOI LEADING EDGE 8th     113 DAVID HOPP BROADMOOR 3rd B
142 EVAN OPEKA PITTSBURGH DNS *   185 VENKY RAGHAVACHARI CLEV HTS 4th B
112 MATTHEW MILLER CAPITAL  1st B   140 MATT WALRAVEN NORTH COAST 5th B
              167 MICHAEL PIRWITZ CHILLER 6th B
                         
                MASTER 50+ MEN (5)      
              115 JOHN HAUSER PITTSBURGH 1st  
              129 CRAIG PIELECHOWSKI ROCHESTER 2nd  
              156 DAVE PATE BROADMOOR 3rd  
              143 ALAN MARCOSSON CLEV HTS 4th  
              164 MICHAEL LOOBY ROCHESTER 5th